Overig

Heb je algemene vragen over ViaKunst? Mail dan naar info@viakunst-utrecht.nl. Of stuur een appje naar 0622206143

Contactgegevens Bestuur Bij 2020-2021

Voorzitter: Charlotte van Brakel (voorzitter@viakunst-utrecht.nl)
Secretaris: Gijs Hulsman (secretaris@viakunst-utrecht.nl)
Penningmeester: Sonia van Wenum (penningmeester@viakunst-utrecht.nl)
Commissaris Intern: Dalida Hanna (intern@viakunst-utrecht.nl)
Commissaris Extern: Arend van Berkel (extern@viakunst-utrecht.nl)

Post voor ViaKunst?

Die kan naar het volgende adres: Korfoedreef 79, 3562 SE Utrecht.

Vragen over activiteiten?

Activiteitencommissie: activiteitencommissie@viakunst-utrecht.nl.