Overig

Heb je algemene vragen over ViaKunst? Mail dan naar info@viakunst-utrecht.nl.

Contactgegevens Bestuur Prisma 2018-2019

Voorzitter: Karin Brandsma (voorzitter@viakunst-utrecht.nl)
Secretaris: Monica van Yperen (secretaris@viakunst-utrecht.nl)
Penningmeester: Jurre Boellen (penningmeester@viakunst-utrecht.nl)
Commissaris Intern: Jasper Weyne (intern@viakunst-utrecht.nl)
Commissaris Extern: Bodine Beckmann (extern@viakunst-utrecht.nl)

Post voor ViaKunst?

Die kan naar het volgende adres:

Ina Boudier Bakkerlaan 15-4

3582 VB Utrecht

Vragen over activiteiten?

Activiteitencommissie: activiteitencommissie@viakunst-utrecht.nl